حساب ایران استقلال استقلال روزنامه

حساب: ایران استقلال استقلال روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آقایانی که اول انقلاب اجاره‌نشین بودند پاسخ دهند که چگونه صاحب خانه‌های مجلل شده‌اند

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس خبرگان رهبری گفت: من با صراحت می‌گویم عده‌ای که اول انقلاب اجاره‌نشین بودند و حتی توان پرداخت اجاره‌شان را هم ندا

آقایانی که اول انقلاب اجاره‌نشین بودند پاسخ دهند که چگونه صاحب خانه‌های مجلل شده‌اند

آقایانی که اول انقلاب اجاره نشین بودند پاسخ دهند که چگونه صاحب منزل های مجلل شده است اند

عبارات مهم : اجاره

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس خبرگان رهبری گفت: من با صراحت می گویم عده ای که اول انقلاب اجاره نشین بودند و حتی توان پرداخت اجاره ارزش را هم نداشتند امروز چگونه صاحب منزل های چند هزار متری در پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است اند؟ باید از این افراد حسابرسی شود آیا که ما با کسی تعارف نداریم.

آیت الله سیدهاشم بطحایی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که در شرایط فعلی کابینه نیاز به ترمیم دارد یا خیر؟ اظهار کرد: انتظار ملت کشور عزیزمان ایران و رهبری و روح والای امام و شهدا این است که این انقلاب صددرصد اسلامی باشد و ارزش های قرآن و سیره و سنت پیامبر از نظر معنویت و اخلاق و آداب و رسوم اجتماعی در این کشور حاکم باشد.

وی افزود: اینکه مردم از نظر اقتصادی دچار دوگانگی باشند به این صورت که عده ای بر اثر نداری دست به کارهایی بزنند که در ارزش آنان نیست و عده ای بر اثر دارایی فراوان ندانند که چه می کنند و عیاشانه به مسافرت های بی مورد بروند، مطلوب نیست.

آقایانی که اول انقلاب اجاره‌نشین بودند پاسخ دهند که چگونه صاحب خانه‌های مجلل شده‌اند

این عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: هم قوه مقننه و هم قوه قضاییه و نیز قوه مجریه در کنار یکدیگر مثلث حکومت را تشکیل می دهند و انتظار مردم این است که نارسایی های موجود حل شود. نباید بعد از 40 سال وضع به گونه ای باشد که دشمن امیدوار شود و سخن از براندازی به میان آورد یا در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران کار به جایی برسد که آن درگیری ها رخ دهد و خسارت هایی وارد شود و شعارهایی مطرح شود که با انقلاب سازگاری نداشته باشند.

بطحایی تصریح کرد: مقصر اوضاع فعلی، مسئولان هستند آیا که اگر هر کدام از مسئولان به سهم خود از وزرای کار و کشور گرفته تا سایر وزرا درست عمل می کردند اوضاع اینگونه نمی شد.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس خبرگان رهبری گفت: من با صراحت می‌گویم عده‌ای که اول انقلاب اجاره‌نشین بودند و حتی توان پرداخت اجاره‌شان را هم ندا

وی با طرح این پرسش که آیا دولت نباید در عنوان اعتصاب کامیون داران نماینده سندیکای آنان را بخواهد تا پرسشها این صنف را جهت دولت مطرح کنند، گفت: باید این اتفاق می افتاد تا مسئله کامیون داران مشخص می شد و دولت در جهت برطرف آن عمل می کرد. همچنین در عنوان کشاورزان هم این پرسش مطرح است که آیا باید اوضاع به گونه ای شود که محصولات کشاورزان روی دست آنان بماند و اعتراض ارزش را به دنبال داشته باشد؟ شاید خدای ناخواسته غرض ورزی هایی در کابینه وجود داشته که به اوضاع فعلی رسیده ایم وگرنه مردمی که به انقلاب و نظام علاقه مندند و جهت جنگ و انقلاب هزینه داده اند و شرایط سخت را تحمل کرده اند نباید این اوضاع برایشان به وجود بیاید.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس تاکید کرد: ضرورت دارد که یک کار کارشناسی انجام شود تا اگر ناکارآمدی در وزارتخانه ای وجود دارد بدون تعارف با وزیر مربوطه برخورد شود. وزارتخانه که ارث پدری کسی نیست، پذیرش مسئولیت هم در نظام اسلامی به فرموده امام راحل با منت همراه نمی شود بعد اگر کسی مسئولیتی دارد نباید منتی را بر سر مردم بگذارد که من قبول مسئولیت کردم بلکه باید بدون تعارف اوضاع وزارتخانه ها بررسی شود و اگر نقصی در کار وزیری وجود دارد آن وزیر کنار گذاشته شود یا اینکه وی از عملکرد خود عذرخواهی و در جهت اصلاح آن حرکت کند.

بطحایی با اشاره به سخنان اخیر نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی راجع به حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه، اظهار کرد: من به صراحت می گویم که نماینده کاشمر چه حقی دارد که اینگونه موضع گیری کند و بگوید ما با سوریه چکار داریم؟ معنا ندارد که یک نماینده که با هزینه و رای مردم به مجلس می رود اینگونه علیه ملت در مجلس سخن بگوید. این آقا چکاره ولایت است؟ چکاره این نظام است؟ این کشور بزرگ تر دارد، رهبر دارد، این آقا چکاره است که بگوید کشور عزیزمان ایران کجا حضور داشته باشد و کجا حضور نداشته باشد، این حرف ها آب به آسیاب دشمن ریختن است و سخنانی است که باید از گلوی آل سعود و اسرائیل خارج شود نه از دهان نماینده ای که با هزینه مردم با مجلس رفته هست، بعد باید با چنین نماینده ای برخورد شود.

آقایانی که اول انقلاب اجاره‌نشین بودند پاسخ دهند که چگونه صاحب خانه‌های مجلل شده‌اند

وی با یادآوری این توصیه که کشور ما منابع آبی، معدنی و انواع درآمدها را در اختیار دارد، گفت: هر کس غیر از این بگوید یا نادان هست، یا مقصر و یا نمی خواهد واقعیت را قبول کند. من با صراحت می گویم عده ای که اول انقلاب اجاره نشین بودند و حتی توان پرداخت اجاره ارزش را هم نداشتند امروز چگونه صاحب منزل های چند هزار متری در پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است اند؟ باید از این افراد حسابرسی شود آیا که ما با کسی تعارف نداریم.

این نماینده مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آقایانی که صاحب منزل های مجلل در پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است اند یا بعد اندازهای فراوان دارند و املاکی را در مناطق متفاوت کشور به نام خود کرده اند باید پاسخ دهند که اینها را از کجا آورده اند؟ حقوق خود من که دو مدرک دکترا دارم و 40 سال است تدریس می کنم چهار میلیون زیاد نیست. من حاضرم بیایند و حساب من را بررسی کنند. این مردها ولی چنین پول هایی را از کجا آورده اند؟

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس خبرگان رهبری گفت: من با صراحت می‌گویم عده‌ای که اول انقلاب اجاره‌نشین بودند و حتی توان پرداخت اجاره‌شان را هم ندا

بطحایی در آخر تاکید کرد: مردم هم نمی گویند آیا ما چنین پول هایی نداریم بلکه پرسش آنان این است که این افراد چقدر اینقدر دارا هستند، باید در این زمینه چاره جویی شود و مقام معظم رهبری که بزرگ مرد تاریخ ما هستند با رهنمودهای خود این عنوان را حل کنند تا طمع دشمن های از ما قطع شود آیا که تا زمانی که چنین بیماری هایی وجود داشته باشد دشمن احساس حیات می کند بعد ما باید ریشه این امراض را خشک کنیم.

آقایانی که اول انقلاب اجاره‌نشین بودند پاسخ دهند که چگونه صاحب خانه‌های مجلل شده‌اند

واژه های کلیدی: اجاره | ایران | چگونه | انقلاب | مقام معظم رهبری | مجلس خبرگان رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz